Menu

Sala konferencyjna

Apartamentowiec Nautilus to idealne miejsce na zorganizowanie spotkania biznesowego, konferencji czy szkolenia. Posiadamy salę konferencyjną o powierzchni 54 m2 przystosowaną dla 40 osób.

Obiekt wyposażony jest w zaplecze umożliwiające organizację spotkań o charakterze szkoleniowym, integracyjnym, konferencyjnym i wypoczynkowym. Możliwe jest również zorganizowanie uroczystości takich jak urodziny, jubileusz, czy inne tego typu okoliczności.

Sala urządzona w ciepłych, beżowych kolorach w nowoczesnej stylistyce. Znajduje się na poziomie -1, sąsiadując z zapleczem SPA oraz basenem.

Ofertę cenową dostosowujemy indywidualnie, mając na uwadze potrzeby naszych Klientów. W przypadku wynajęcia wielu apartamentów korzystanie z sali gratis.

Zainteresowanych wynajmem Sali konferencyjnej zapraszamy do kontaktu z recepcją telefonicznie lub drogą mailową.

Podstawowe informacje

Powierzchnia: 54 m2
Ilość osób: 40 os.

W przypadku wynajmu wielu apartamentów sala konferencyjna GRATIS.

Informacje i rezerwacja

Tel.: +48 91 322 40 50
Fax: +48 91 570 13 27
Email: nautilus.recepcja@gmail.com

Więcej

Apartamenty do wynajęcia

Do Państwa dyspozycji mamy 31 apartamentów znajdujących się w budynku apartamentowym mieszczącym się przy ul. Elizy Orzeszkowej 3 w Świnoujściu (100 m od morza).

Więcej

Wellness & Spa

W apartamentowcu Nautilus można spędzić wolny czas korzystając z kompleksu odnowy biologicznej i rehabilitacyjnej. Jest to idealne miejsce wypoczynku dla całej rodziny.