Menu

Promocje i aktualności

Promocje i Oferty Specjalne

W tej chwili brak promocji i ofert specjalnych.

Aktualności

Pakiet pobytowy dla przyjaciółek

Pakiet_dla_przyjaciek.jpg

Czytaj dalej

WIELKANOCNA PROMOCJA

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, przygotowaliśmy dla Państwa karnety na basen - 8 wejść w promocyjnej cenie. Karnety mogą Państwo nabyć w recepcji, w dniach 23-24 marca 2016 r. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Czytaj dalej

Promocja z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka

W dniach od 23 maja 2014 do 1 czerwca 2014, karnet na basen i jacuzzi w cenie 79,00 zł/8 wejść. Wprowadziliśmy również karnety na sauny w cenie 80,00 zł/8 wejść. Idealny prezent dla mamy, jak i dla całej rodziny. Karnety promocyjne mogą Państwo nabyć na recepcji.

Nie masz pomysłu jak uszczęśliwić swoją pociechę w Dzień Dziecka?

1 czerwca, dzieci do lat 5 korzystają z basenu i jacuzzi za darmo, dzieci do lat 10* - 5,00 zł/1 h.

Dla Rodzin mamy specjalną promocję. Przy rezerwacji miejsc dla pięciu osób, ostatnia nie płaci. Gwarantujemy relaks i miło spędzony czas w gronie najbliższych. 

Zapraszamy mieszkańców Świnoujścia oraz turystów do skorzystania z naszej oferty. Promocja dotyczy basenu z kaskadą i hydromasażem oraz jacuzzi. Konieczna rezerwacja telefoniczna. Liczba miejsc ograniczona.

Rezerwacji miejsc, mogą Państwo dokonać pod numerem telefonu +48 500 001 339 lub 91 322-40-50

 

* za okazaniem legitymacji szkolnej

Nowy serwis internetowy Nautilus Apartamenty

Ruszyła nowa strona internetowa Apartamentów Nautilus. Mamy nadzieję, że przypadnie ona do gustu naszym gościom i pozwoli na zaprezentowanie wszystkich atrakcji i udogodnień jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Przede wszystkim liczymy też, że nowa strona pozwoli w łatwy sposób odnaleźć wszelkie niezbędne informacje - również na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony) - strona jest przystosowana do ich obsługi.